Telefon: +421 (0)54 474 2450 ,  Mobil: 0907 999 831, 0902 930 178
E-mail: kupele@sunflowers.sk www: www.lazne-na-slovensku.cz/cz
Tel.: +421 2 222 000 22

Hotel Choč

Hotel Choč ***
Kúpele Lúčky
034 82 Lúčky, Slovensko
Fotogalerie (30)
Hotel Choč leží v tichém prostředí, 14 km od města Ružomberok, na rozhraní Oravy a Liptova. Je dominantou lázní Kúpele Lúčky. S balneoterapií je přepojen prosklennou spojovací chodbou. V budově balneoterapie jsou léčivé termální bazény, lékařské oddělení, sauna, elektroléčba a vanové oddělení. V rámci doplňkových služeb je hostům k dispozici sauna, masáže, bazén i fitness. Kapacita hotelu Choč je 120 lůžek. Hotel je vhodný k lázeňským, relaxačním i ozdravovacím pobytům či rodinným dovoleným.

Ľubica Č.
“Boli sme ubytovaní v hoteli Choč. Návštevu v kúpeľoch Lúčky sme si už viackrát zopakovali. Vždy sme s pobytom spokojní, bol to príjemný relax v krásnom prostredí s dobrými službami, procedúrami. Odporúčame. ”
Viera B.
“Krásne prostredie, príjemný a ústretový personál, zosúladenie procedúr, aby ostal čas aj na turistiku, nádherná príroda Chočských vrchov, Kalameny, Liptovský hrad, vodopád a travertíny. Vonkajší bazén osviežujúci na každodenné plávanie. Výborný minerálny prameň, chuťovo veľmi odlišný od prameňov v B...”
Jana V.
“Bola som velmi spokojná hoci boli prísnejšie proti covidove opatrenia ale bolo to organizačne veľmi dobre zvládnute a celý personál bol milý a ohladuplný.Ďakujem za pekne prežitý týždeň.”

Vyberte si pobyt

AQUA-VITAL pobyt 2021


- plná penze
- procedury: 1 denně
Cena za osobu / 2 nocí od 3.500,-

Víkendový pobyt 2021


- plná penze
- procedury: 3 za pobyt
Cena za osobu / 2 nocí od 4.312,-

Léčební pobyt Klasik 2021


- plná penze
- procedury: 3 denně
Cena za osobu / 5 nocí od 9.258,-

Léčebný pobyt Senior 2021


- plná penze
- procedury: 2 denně
Cena za osobu / 4 nocí od 6.392,-
Upozornění

Na léčebný pobyt přijímáme jen klienty s negativním PCR nebo antigenický testem ne starším než 72 hodin. Výjimka z testování platí pro lidi, kteří se mohou prokázat potvrzením od lékaře, že překonali během 180 dní Covid-19 nebo jsou 14 dní po druhém očkování vakcínou Pfizer, Moderna případně více než 1 měsíc po 1. dávce očkování AstraZeneca. Otestování antigenický testem v lázních je možné za poplatek 8 € při pobytu kratším než 6 nocí.
Při pobytu nad 6 nocí a více je možnost bezplatného
+ Zobraz vše

Parkování

nestřežené parkoviště (v blízkosti hotelu) 3 eur/den

Kategorie pokojů

Choč standard
dvoulůžkový pokoj (100), třílůžkový pokoj (35)
zařízení všech pokojů:
prostorné místnosti, telefon s přímou volbou, satelitní programy, TV, rádio, lednička, terasa nebo balkon, vana nebo sprchový kout, toalety v koupelně nebo samostatné toalety, pouze nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje, možnost objednat do pokoje dětskou postýlku, WIFI připojení na internet
dvoulůžkový pokoj navíc:
s balkonem
Apartmán
dvoulůžkový apartmán (4)
zařízení všech pokojů:
rekonstruované pokoje, prostorné místnosti, ložnice oddělená od obývací části, telefon s přímou volbou, kuchyňka, satelitní programy, TV, lednička, župan v pokoji, rekonstruovaná koupelna, toalety v koupelně nebo samostatné toalety, pouze nekuřácké pokoje, možnost jedné přistýlky, WIFI připojení na internet

Bazény

Vnitřní relaxační bazén (v hotelu)
14 x 7 m, termální voda, 32 - 35 °C, bazén otevřený celoročně
Vnější relaxační bazén (v hotelu)
23 x 14 m, ohřívaná voda, 28 - 33 °C, vstup pro vozíčkáře, vodní trysky, vzduchové trysky, samostatná whirlpool vana, bazén otevřený celoročně
Vnější sedací bazén (v hotelu)
10 x 6 m, termální voda, 36 - 38 °C, bazén otevřený celoročně

Léčebné procedury nabízené v objektu

Přepni na mobilní verzi